• 09-02-2023

Francia Kupa-Messi kirúgja Ramost, hogy gólt szerezzen + pontokat küldjön, Paris 1-2 Marseille kimarad a legjobb 8 között

Február 9-én, pekingi idő szerint hajnali 4:10-kor folytatódott a Francia Kupa nyolcaddöntője a 22/23-as szezonban. A Velodrome Stadionban a Paris Saint-Germain 1-2-re kikapott a Marseille vendégeként, és kimaradt a negyeddöntőből. Sanchez nyitotta meg a gólt Ramos büntetőjével, aki egyenlített Parisnak, Malinowski pedig a Marseille-nek szerezte a győztes gólt.

• 10-12-2022

Büntetőpárbajban vereséget szenvedett Horvátországtól, Brazília kimaradt a világbajnokság elődöntőjéből

Katar világbajnokság első negyeddöntője, Horvátország 5-3 Brazília. A két fél 1-1-es döntetlent játszott 120 percen belül, Horvátország 4-2-re Brazília a tizenegyespárbajban, és a Plaid Army bejutott az elődöntőbe!

• 06-12-2022

Neymar góljával Brazília 4-1-re kikap Dél-Koreától, és bejut a negyeddöntőbe

December 6-án, pekingi idő szerint kora reggel elkezdődött a világbajnokság Brazília–Dél-Korea nyolcaddöntője a Qatar 974 Stadionban. Ennek eredményeként a brazil csapat az első félidőben 4 gólt szerzett, végül 4-1-re legyőzte a dél-koreai csapatot, így könnyedén bejutott a legjobb 8 közé. A következő meccsen Horvátországgal mérkőzik meg az elődöntőbe jutásért. döntő. Ezen a meccsen az első körben megsérült Neymar és a balhátvéd Danilo tért vissza sérüléséből, míg a dél-koreai csapat csúcssztárja, Szun Hsingmin maszkban játszott tovább. Ennek eredményeként mindössze 6 perc elteltével a brazil csapat szerzett gólt. A labdát Neymar középen a hátsó pontra tette át, a védtelen Vinicius pedig megszerezte a labdát. Négy perccel később Zheng Yourong megrúgta Richarlisont a tizenhatoson belül, Brazília büntetőt nyert, Neymar pedig megszerezte első gólját ezen a világbajnokságon, így 2-0-ra írta át az állást. Ezzel a góllal Neymar összesített személyes vb-gólja is 7-re emelkedett, az aktív játékosok közül Ronaldo, Messi, Mbappe és Muller mögött a második.

• 03-12-2022

A 2022-es világbajnokság nyolcaddöntőjének táblázata a katari vb nyolcaddöntőivel

Pekingi idő szerint december 3-án a 2022-es katari világkupa csoportköre mindhárom versenykört lezárult. A katari világbajnokságon végül a legjobb 16 közé jutott csapat Hollandia, az Egyesült Államok, Argentína, Ausztrália, Franciaország, Lengyelország, Anglia, Szenegál, Japán, Horvátország, Brazília és Dél-Korea. , Marokkó, Spanyolország, Portugália és Svájc.

Szerezd meg a legújabb árat? A lehető leghamarabb válaszolunk (12 órán belül)