• 03-11-2022

120-117! A Lakers nagyot fordított, Ryan lett a megmentő, és az utolsó másodpercben szuper hárompontost ütött.

2022. november 3-án, pekingi idő szerint folytatódik az NBA alapszakasza, a Pelicans vs a Lakers. Ennek eredményeként a Lakers hosszabbításban 23-27, 33-17, 26-35, 26-32, 29-32, 9-6-ra fordított a Pelicans ellen, 120-117-es összpontszámmal, ezzel bevezetve a második győzelmet. az évszak. Lonnie Walker 28 pontot szerzett az A meccsen. Bár Ryan csak 11 pontja volt a Lakersnek, szuper hárompontosa megmentette a Lakerset. A Lakers a 14. helyen áll a Nyugati Konferenciában, miután elszenvedett egy ötmeccses vereségsorozatot, és az utolsó fordulóban 121-110-re legyőzte a Nuggetst, így lett az utolsó csapat, amelyik nyert a bajnokságban ebben a szezonban, míg a Pelicans az első helyen áll a bajnokságban. Nyugati Konferencia.

• 23-03-2022

Sárkányölő! James újabb tanulságot szerzett, és a Cavaliers meccslabdát kapott!

Pekingi idő szerint május 6-án folytatódott az NBA Keleti Konferencia rájátszásának második fordulója. A nagyaránnyal 2-0-ra vezető Cavaliers visszatért hazai pályájára a Raptors ellen. A nagy pontozással lemaradt Raptors kezdeményezte a változtatást, de úgy tűnt, nem értek el eredményes eredményt. A játék elején a Raptors kényelmetlenséget mutatott, folyamatosan ütögették a vasat és hibáztak. A Cavaliers a helyzetet kihasználva nyitotta meg az állást, de a szívós Raptors nem adta fel. A negyedik negyedben visszavágtak. Az utolsó pillanatban Anunoby kétségbeesett hárompontosával a Raptors egyszer egyenlített. Ez az öregember volt az, aki megint tévedett, kezében egy sárkányölő kést tartott, és megint megölte a sárkányt! James dobott, hogy befejezze a történetet,

Szerezd meg a legújabb árat? A lehető leghamarabb válaszolunk (12 órán belül)