120-117! A Lakers nagyot fordított, Ryan lett a megmentő, és az utolsó másodpercben szuper hárompontost ütött.

03-11-2022

2022. november 3-án, pekingi idő szerint aNBA alapszakaszfolytatódik, a Pelicans vs a Lakers. Ennek eredményeként a Lakers hosszabbításban 23-27, 33-17, 26-35, 26-32, 29-32, 9-6-ra fordított a Pelicans ellen, 120-117-es összpontszámmal, ezzel bevezetve a második győzelmet. az évszak. Lonnie Walker 28 pontot szerzett az A meccsen. Bár Ryan csak 11 pontja volt a Lakersnek, szuper hárompontosa megmentette a Lakerset.

A Lakers a 14. helyen áll a Nyugati Konferenciában, miután elszenvedett egy ötmeccses vereségsorozatot, és az utolsó fordulóban 121-110-re legyőzte a Nuggetst, így lett az utolsó csapat, amelyik nyert a bajnokságban ebben a szezonban, míg a Pelicans az első helyen áll a bajnokságban. Nyugati Konferencia.

A Clippers az utolsó fordulóban 112-91-re verte a Clipperst, és mindkét csapatvisszapattantlegutóbbi állapotukban. Tehát ez azt is meghatározza, hogy ez a játék csodálatos játék lesz.

A játékrész első felében Westbrook abszolút szerepet játszott.

Az első negyed 23-27-es hátrálása után a második negyedben 17-2-es szupertámadó hullám futott.

Egyszer az elülső pályára csordázta a labdát, ostromra irányította csapattársait, és egy nagyon klasszikus és ikonikus passzal segítette Brown leállását. Erőfeszítéseinek köszönhető, hogy az első félidőben 33-17, 56-44-re vezetett a csapat a Pelicans ellen.

A Lakers félidei eredménye: Brown 11 pont és 4 lepattanó, James 8 pont, 3 lepattanó és 4 gólpassz, vastag szemöldök 6 pont, 6 lepattanó, 2 gólpassz és 3 blokk, Walker 10 pont, Beverley 2 lepattanó és 3 gólpassz, Westbrook 11 pont 6 lepattanó és 7 gólpassz, Reeves 3 pont, Ryan 5 pont és 2 lepattanó, Gabriel 2 pont és 2 lepattanó.

A második félidő harmadik negyedében a Pelicans McCollum, valamint Williamson és Valanciunas mutatta meg tehetségét. Egyszer vezette a csapatot, hogy játsszon egy 10-3-as támadási hullámot, hogy döntsenek az eredményről. A harmadik negyed végén 26-35-re vezetett a Lakers, 82-79-es összpontszámmal.

A negyedik negyedben kiéleződött a verseny a két csapat között, és az eredmények is felváltva emelkedtek. Az állás 97-98, mivel Zion gólpasszt kap Grahamtől, és 2 pontos leütést üt.

A Lakers vészcseréket hajtott végre, Brown váltotta Matt Ryant, Davis váltotta Gabrielt, Westbrook pedig Jamest. A Pelicans is cserélt, Sion helyére Murphy III.

Az utolsó pillanatokban a Pelicans egyszer 105-102-re vezetett, ekkor pedig ismét a Lakers 108-107-re. Az utolsó pillanatban a Lakers Lonnie Tickje esett le a láncról. A Pelicans 1-gyel vezetett, lövése pontatlan volt, de a Pelicans visszavágott.

Ekkor 1 másodperccel a meccs vége előtt 111-108 volt az állás. Matt Ryan az utolsó pillanatban vált játéklegendává, amikor egy hárompontost eltalált, és hosszabbításba küldte a meccset. A hosszabbításban a Lakers egyre bátrabb lett. A határidő lejártából 1 perccel 120-115-re vezetett a Lakers, elsősorban James teljesítményének köszönhetően. A Lakers végül 120-117-re legyőzte a Pelicanst.

Szerezd meg a legújabb árat? A lehető leghamarabb válaszolunk (12 órán belül)