Hivatalosan is megkezdődött az NBA döntő hatodik mérkőzése! A Bucks 29-16-ra vezetett az első negyedben!

16-10-2021

Július 21 -én, pekingi idő szerint hivatalosan is elkezdődött az NBA döntő hatodik mérkőzése!

Amíg a kampány nyer, a Bucks 50 év után ismét megkóstolja a bajnokságot.

Ennek eredményeképpen a játék első negyedében a Bucks megmutatta a győzelem lendületét!

Az első negyedév végén a nap találati aránya rendkívül alacsony volt. Az első negyed után 29-16-ra vezet a Bucks!

NBA games today

A játék első negyedében Antetokounmpo 10 pontot és 6 lepattanót, Middleton 7, Boss 6 pontot szerzett két hárompontos, Dallo pedig 4 pontot és 3 lepattanót szerzett; Penn 5 pontot szerzett a Sunsnak, Paul 3 pontot és 2 gólpasszt, az 5 grammos 1 -es szövet csak 2 pontot ért el.

Az első negyedből ítélve, ha Paul és Booker már nem tud játszani, akkor tényleg teljesen felfüggesztik őket!

NBA news

A mérkőzés kezdete után mindkét fél nagyon szorosan játszott. Antetokounmpo először kiküldte a nagy kalapot, majd magától visszavágott.

Booker középtávot lőtt, Dallo a kosárból, Antetokounmpo pedig két büntetőt dobott szabálytalanság miatt.

Ebben a szakaszban mindkét csapat őrült hibákat követett el, és senki sem tudott könnyen gólt szerezni. Mivel Paul egy hárompontos ütést ért el a beadás szélén, a Suns 5-6-at üldözött, a Bucks edzője pedig azonnal időkérést kért.

competitive edge basketball

Az időkérés után Holiday áttörte a gólt, Booker pedig hibát követett el Middleton lopásokkal és ellentámadásos bunkókkal!

Bridges középen gólt lőtt, de Middleton hirtelen kitört. Ezután egymás után középső lövéseket és hárompontosokat lőtt. Sorban 7 pontot szerzett!

A Bucks 15-7 kissé elhúzott. A Suns nem esett pánikba, Ayton betalált a kosárból, és Crowder is dobott.

De Portis eltalált egy hárompontosat az ív tetején, és Bucks megállította a Suns 18-11-et.

Paul egyszer kommunikált Fosterrel, a kommentár őrült volt és gúnyolódott. Ezt megelőzően,

Foster 0 győzelemmel és 12 vereséggel érvényesítette a rájátszást.

Payne lecserélte Pált, és játék után eltalált egy hárompontost, de hamarosan Portis válaszolt egy hárompontosal az alsó sarokban! Antetokounmpo 4 egymást követő áttörést ért el, a Bucks pedig 11 ponttal vezetett 25-14. Payne továbbra is gólt lőtt, de Antetokounmpo ismét két szabaddobást hajtott végre!

Az első negyed után 29-16-ra vezet a Bucks! A Bucks rajongói vadul ünnepelnek a pályán kívül.

Szerezd meg a legújabb árat? A lehető leghamarabb válaszolunk (12 órán belül)