Az Európa Liga-Alonso gólt szerzett Rashfordban és hozzájárult, Barcelona 2-2-re a Manchester Unitedet

17-02-2023

Február 17-én, pekingi idő szerint hajnali 1 óra 45 perckor az Európa Liga kieséses fordulójának első fordulójában a Barcelona hazai pályán 2-2-es döntetlent játszott a Manchester Uniteddel.

Az 50. percben a Barcelona szögletet küldött. Marcos Alonso magasra ugrott és fejelte a kaput, és közvetlenül a gólt szerezte. A Barcelona szerzett vezetést, a Barcelona 1-0-ra a Manchester United!

Az 52. percben a Manchester United villámcsapásban kiegyenlítette az állást, Fred passzolt, Rashford betört a tizenhatosba, és kis nullaszögből végzett nehéz lövést, a labda egyenesen a túlsó sarokba került, Barcelona 1-1 Manchester United

Az 59. percben a Manchester United taktikus sarokrúgást végzett, Rashford adott be az alsó vonalról, B Fei beakasztotta a sarkát, végül Conte a kapuba ütötte a labdát, a Manchester United 2-1-re vezet a Barcelona!

A 76. percben a Barcelona egyenlített. Rafinha bal lábával lőtt a tizenhatoson kívülről, és a labda egyenesen a holt sarokba került. Barcelona 2-2 Manchester United!

Barcelona kezdő: 1-Ter Stegen, 23-Conde, 4-Araujo, 17-Alonso (66'28-kopasz), 18-Alba (66'15-Christensen), 19-Casey (66'10-Fati), - De Jong, 8-Pedri (41'20-Robert), 30-Gavi, 22-Rafinha (82'11-Fe Lan), 9-Lewandowski

A Manchester United kezdőcsapata: De Gea, Malajzia, 19, Varane, 23, Luke Shaw, 29, Wan Bissaka, 17, Fred, 18, Casemiro, 8, B Fei, 10, Rashford, 27, Wayhorst, Sancho (80) '49-Ganacho)

Szerezd meg a legújabb árat? A lehető leghamarabb válaszolunk (12 órán belül)