Bajnokok Ligája-Real Madrid 1-0 A Liverpool 6-2-re bejutott a legjobb 8 közé, Benzema gólt szerzett + sérült és visszavonult

22-03-2023

Március 16-án, pekingi idő szerint hajnali 4 órakor az UEFA Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének második fordulójában a Real Madrid hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Liverpoolt, és sikeresen bejutott a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe. a két forduló összpontszáma 6-2.

Az első félidőben a Real Madrid ideiglenesen hazai pályán játszott 0-0-t a Liverpoollal. A második félidő elején, a 73. percben Klopp tiltakozott a tizenegyes ellen a szélen, majd a játékvezető sárga lapot mutatott fel neki. A 79. percben Benzema szedte le a labdát a tizenhatos előteréből. Vinicius egykezes lövést rúgott, de a földre esett és átpasszolta a labdát. Benzema könnyedén tolta az üres kaput és betalált. Real Madrid 1-0

national football

Úgy tűnt, hogy Benzema megfeszült a pontozási folyamat során, és ezt követően lecserélték. A 83. percben Elliott a tizenhatoson kívülről végzett távoli lövést, Courtois pedig kivédte a labdát. A 85. percben Arnold adott be jobbról alsó beadást, majd Rudiger hárította a vonalról. A leállási idő második percében Ceballos passzolta be a labdát, Vazquez pedig a jobb szélről zökkentett vissza. Zimikas hárította Rodrigo lövését, a labda a karján pattant. A VAR visszajátszása után nem ítéltek büntetőt.

A szünet 4. percében Zimikas kapott sárga lapot szabálytalanságért. A meccs végén a Real Madrid hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Liverpoolt, és a két fordulóban elért 6-2-es összesítéssel sikeresen bejutott a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe.

Szerezd meg a legújabb árat? A lehető leghamarabb válaszolunk (12 órán belül)