12 a 17-ért! Curry három rekordot döntött, a Warriors más okból nyert, Kerr 2 mozdulattal győzte le Jokicot

20-04-2022

Az NBA rájátszásában újra elkezdődött a második kör a Warriors és a Nuggets között, Curry pedig továbbra is a kispadon ült. Bár a Nuggets Jokic erős vezetésével egyszer növelte a különbséget, a Warriors mindössze 19 percet játszott. A Warriors végül 70 pontot szerzett, és egy csapásra megnyerte a meccset. A Warriors végül 126-ról 106-ra, 20 pontra verte a Nuggetst, a sorozat végeredménye pedig 2-0 lett.

j cole playing basketball

basketball player

A Nuggets ismételt legyőzéséhez Curry nagyban hozzájárult. Kevesebb, mint 23 percet játszott a padról, 17 lövésből 12-t, 10 hárompontosból 5-öt talált el, 7 szabaddobást ért el, 34 pontot, 3 lepattanót, 4 gólpasszt, 1 eladott labdát és 1 blokkot jegyzett. Az átfogó adatok szerint a kispadon ülő Curry még mindig ilyen erős. 23 perc és 34 pont alatt Curry az első játékos azóta, hogy az NBA-nek van olyan időmérője, aki 30+ gólt szerzett a rájátszásban, legfeljebb 23 perccel, ami a korábbi legmagasabb eredmény. 28 pontra osztva Curry egymaga 6 ponttal javított ezen a pontszámon. 32-es plusz-mínusz értékével még megvetőbb minden játékossal szemben. Curry 34 pontjával több mint 3000 pontot szerzett pályafutása során, ezzel ő lett az első olyan játékos a Warriorsban, aki ilyen pontszámot ért el, az aktív játékosok között pedig a negyedik helyen áll. Az első három: James, Durant és Harden.

Curry olyan erősen játszott a kispadról, hogy sok NBA-játékos és szurkoló felkiáltott: Ku Haotian egyszer visszatért, de Curry nagyon nyugodt volt a meccs után. Azt mondta: Poole, Green, Wiggins és Thompson jobbak, miért jobbak? Kinyitva és megnyomva lehetőséget adott több lövésre. Curry alacsony profilja mindenki számára nyilvánvaló, a csereként befizetett 45 milliós éves fizetéssel láthatja, hogy Curry mekkora áldozatot hozott a csapat győzelméért. A híres tanár, Yang Yi még nyersebb: egy olyan szupersztár, mint Curry is játszhat a játékban. Hallatlan, hogy a Warriors sikeres legyen, mert minden szupersztárja maximálisan el tudja tenni magát, minden az egészért szól, és minden elfogad bármilyen megállapodást a csapattól.

A Warriors csapatának öt játékosa kétszámjegyű gólt szerzett, Curry csapatcsúcsot lőtt 34 ponttal a padról, a kezdőcsapat Poole 29, Thompson 21 pontot szerzett, 13 pont pedig nem született. Szörnyűek hármuk pozitív és negatív értékei. , kívülről 17 hárompontost dobtak, Curry és Poole 5-5-öt, a Nuggets védekezési stratégiája nagyon egyszerű volt, Jokic túl lassan mozgott, Malone rendezte Gordont, Bartont és Morrist, Rivert. Si, várja, hogy a játékosok megvédjék a Warriors határát, de a játékosok egyáltalán nem tudják korlátozni az ellenfelet. A Warriors nagyon jól megosztotta a labdát, ami a Nuggets védelméhez is vezetett. A Warriors 27 gólpasszt adott.

A Nuggets nagyon jól lepattanózott, 17 támadópattanót szerzett az egész meccsen, míg a Warriors csak 6-ot, ami 11-gyel több. Egy ekkora belső előny azonban továbbra sem akadályozza meg a csapatot a nagyarányú vereségtől. Jokic Teljesen célzott, kapott két technikai hibát, és ki is dobták a játékból, ami azt bizonyítja, hogy a mentalitása nem volt egyensúlyban, és nem tudta kihasználni magát a labdamegosztásra, mint korábban, a csapat támadásaira. A Warriors hatékony lövöldözéssel lépésről lépésre legyőzte a Nuggets pszichológiáját. A védelmi vonalat, hogy játékosaik ne a saját előnyüket játsszák. A ritmus a Warriors oldalán van, és a Nuggetsnek nehéz megfordítani a játékot.

Cole 2 trükk Jokic leigázására

Jokic mindig is nagyon jó hangulatú volt, de a Warriors kemény védekezésével szemben nem tudta előre vinni a csapatot. Green kerekítése, Looney felső védelme, valamint Porter és Bjelica belső harapása mind-mind Jokiccsá tették. Qi elvesztette a türelmét. Amikor Jokic két egymást követő technikai faultot kapott és kiállították, amikor Green búcsút intett Jokicsnak, ez a jelenet bebizonyította, hogy Kerr taktikája hatékony, feldühítve Jokicot, a játék már fele-fele lett.

Másodszor, a Nuggets mindig is kedvelte a helyzeti hadviselést, de Kerr stratégiája a Warriorsnál az, hogy a védekező ellentámadásokra összpontosítson. A Nuggets 16-ot hibázott. A Warriors az ellenfél hibáit kihasználva növelte az ellentámadások sebességét, hárompontosokat és fiatal játékosokat, például Poole-ot használtak. A Nuggets hatása miatt a Nuggets védelme hamisítványnak tűnik. Jokic mindössze 28 percet játszott, 5 faultja és 3 eladott labdája volt. A plusz-mínusz érték mínusz 26 volt, a meccs legalacsonyabb értéke. Az elmúlt szezon MVP-jeként ez a teljesítmény rendkívül rossz volt.

A győzelem megszerzése nagymértékben növelte a Warriors továbbjutásának reményét. Ha Malone nem állítja be a Nuggets játékstílusát, nehezen tudják elkerülni, hogy a végét annak a feltevéssel sodorják, hogy nehéz ellenállni a Warriors támadásának.

Írta: Szicília

Whatsapp: 0086 15770844317

E-mail: sicily@siboasi.com.cn

Szerezd meg a legújabb árat? A lehető leghamarabb válaszolunk (12 órán belül)